FacebookПідписатися на RSS

У рамках місячника з безпеки життєдіяльності "Безпека у житті - життя у безпеці" до Рожищенського НВК №4 7 квітня 2017 року навідався підрозділ пожежно-рятувальної служби з ДПРЧ у ДСНС України у Волинській області та проведено тактичне-спеціальне навчання та відпрацювання навичок пожежогасіння.

Під час екскурсії співробітники ДСНС продемонстрували школярам техніку пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні в підрозділі. Усі охочі могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски. Причому дитяче захоплення не залишило байдужими й педагогів, які також спробували подати воду на гасіння із пожежного ствола.

/Files/images/PICT3031.JPG

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
жовтень 2014 року

Методичні матеріали:

Інтерактивна гра: «Вогонь - мій друг, вогонь – мій ворог!»
мультимедійна презентація до гри

Азбука дорожнього руху.

Виховна година на тему: Допоможи собі сам. (Дії населення при надзвичайних ситуаціях)»

Презентація для проведення Тижня знань

Детальніше читайте у розділі новин

/Files/images/Bezp-Pos.jpgУ рамках місячника безпеки життєдіяльності 11 квітня у НВК №4 м. Рожище відбулися навчальні заняття з охорони праці.
О 10 годині була задіяна система оповіщення усіх школярів та працівників школи про ймовірну навчальну пожежу. Відразу ж відбулася евакуація учнів з приміщення школи через коридори і запасні виходи закладу, якому могло б загрожувати розповсюдження вогню. Педагоги школи направили школярів у безпечне місце для евакуйованих. У цей же час черговий адміністратор Степанюк В.В. повідомила пожежну частину по телефону про шкільну навчальну тривогу та здійснила перевірку евакуйованих за списком. Негайно, з моменту оголошення пожежі, працівники обслуговуючого персоналу, розпочали гасіння пожежі засобами пожежогасіння, які є в закладі (у разі реальної небезпеки).

Начальника прибулої пожежної частини було чітко проінформовано, що всіх учні евакуйовано з небезпечного місця протягом 4 хвилин. Для учнів 6-8 класів фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій областіпровели навчальні заняття з гасіння пожежі, розповіли про свою нелегку роботу та/Files/images/Изображение 015.jpg продемонстрували своє обмундирування та можливості пожежного автомобіля, який вони використовують для ліквідації наслідків надзвичайних подій та порятунку людей. Кожен бажаючий мав змогу відчути себе справжнім вогнеборцем. Варто відзначити, що професія рятувальника досить зацікавила не лише хлопців, а й дівчат.

/Files/images/Изображение 357.jpgТакож у нашому закладі впродовж тижня працівники та учні ознайомлювалися з нормативними документами з охорони праці, безпеки життєдіяльності, відбувалися додаткові заняття з дітьми по вивченню правил дорожнього руху, правил пожежної безпеки, правил користування природним газом, правил користування ліфтом, правил поведінки в громадських місцях та на воді, оновлено куточок з охорони праці, техніки безпеки, організовано конкурс малюнків, газет з охорони праці, техніки безпеки життєдіяльності./Files/images/Изображение 367.jpg

Рух на велосипеді презентація

Моделювання ситуації евакуації з класу, школи


28 квітня – День охорони праці.

«Дивись на працю як на важке, і вона в результаті не буде важкою»
Лао-Цз

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.
Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.
З часом Всесвітній день охорони праці об'єднав усіх, хто прагне зробити роботу людину більш безпечною для її здоров'я та життя. В офіційних заходах, присвячених цьому дню, зазвичай беруть участь керівники великих компаній, промислових гігантів, громадських організацій і т.д.
За даними статистики, щодня на робочому місці вмирають в середньому 5 000 чоловік у всьому світі. Крім того, безліч людей «заробляють» проблеми зі здоров'ям саме на роботі.
В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Конкурс малюнка "Безпека очима дітей"
/Files/images/Изображение 008.jpg/Files/images/Изображение 017.jpg/Files/images/Изображение 018.jpg
/Files/images/Изображение 010.jpg/Files/images/Изображение 013.jpg/Files/images/Изображение 009.jpg
/Files/images/Изображение 012.jpg/Files/images/Изображение 011.jpg

На базі Рожищенського НВК №4 12-14 травня 2014 року відбулися навчання та перевірка знань керівних кадрів та членів атестаційних комісій навчальних закладів з питань охорони праці.
Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників, населення України з питань охорони праці - один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова вдосконалення управління охороною праці та забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві./Files/images/DSC00054.JPG

/Files/images/DSC00048.JPG
Для довідки:
Основним нормативним актом, що регламентує порядок та види навчання, а також форми перевірки знань з охорони праці є НПАОП 0.00-4.12-05 "Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці".

Кiлькiсть переглядiв: 4708