FacebookПідписатися на RSS

2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

"Жива душа поезії Т.Г.Шевченка!"

Під такою назвою у ліцеї напередодні Міжнародного дня рідної мови було проведено шкільний конкурс читців, присвячений пам'яті Тараса Григоровича Шевченка.Поезія Тараса вічна: це квіти його душі, це рідні діти його серця. Як дбайливий садівник, він плекав, доглядав її. Це рядки, які пройшли крізь віки. Учасники заходу мали можливість торкнутися глибин творчості Шевченка, прослухавши поезії Тараса Григоровича.

/Files/images/2019-2010/metod_dekad/konkurs_chittsv/7.jpg

Детальніше за посиланням "Жива душа поезії Т.Г.Шевченка!"


Про підсумки проведення шкільного етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

З 1 по 23 жовтня згідно наказу №166 від 20.09.19 року був проведений І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у якому виконано 345 робіт учнями 6-11 класів, це на 49 робіт більше, ніж минулого навчального року. Найактивнішими були учні 8-х класів, вони виконали 87 робіт, найнижчу активність показали учні 11-их класів – 49 учасників. Найбільшу кількість робіт виконано з математики – 56. Учні ліцею стануть учасниками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін у 101 випробуванні.

№з/п Прізвище та ім’я учня Предмет Клас Прізвище, ім’я по батькові вчителя
1. Стецюк Олесь Укр. мова та література 7-А Матвійчук М.О.
2. Мишленнік Станіслав Укр. мова та література 8-А Матвійчук М.О.
3. Бурачук Христина Укр. мова та література 8-Б Матвійчук М.О.
4. Артемюк Світлана Укр. мова та література 9-А Задолинна Л.Я.
5. Дудар Оксана Укр. мова та література 9-А Задолинна Л.Я.
6. Зелінська Софія Укр. мова та література 9-Б Задолинна Л.Я.
7. Глушко Анастасія Укр. мова та література 10-Б Ковальчук М.О.
8. Пархоменко Катерина Укр. мова та література 10-А Ковальчук М.О.
9. Синя Тетяна Укр. мова та література 11-Б Куденьчук Л.А.
10. Стасюк Арсеній Математика 6-Б Клінкевіч О.О.
11. Самолюк Назар Математика 6-Б Клінкевіч О.О.
12. Дембіцька Анастасія Математика 6-А Клінкевіч О.О.
13. Стецюк Олесь Математика 7-А Гузар Л.М.
14. Німець Анастасія Математика 7-А Гузар Л.М.
15. Моргун Сергій Математика 7-А Гузар Л.М.
16. Фіщук Катерина Математика 8-А Зелінська Л.М.
17. Шумік Никита Математика 8-А Зелінська Л.М.
18. Петрик Олександр Математика 8-А Зелінська Л.М.
19. Зелінська Софія Математика 9-Б Гузар Л.М.
20. Костів Павло Математика 9-Б Гузар Л.М.
21. Кобзар Владислав Математика 10-Б Романюк В.Є.
22. Синя Тетяна Математика 11-Б Репенко Р.Ф.
23. Клімович Дарина Біологія 8-А Демчук М.В.
24. Артемюк Світлана Біологія 9-А Демчук М.В.
25. Дудар Оксана Біологія 9-А Демчук М.В.
26. Панас Антоніна Біологія 10-Б Демчук М.В.
27. Глушко Анастасія Біологія 10-Б Демчук М.В.
28. Мельник Світлана Біологія 11-А Демчук М.В.
29. Бурачук Христина Англ.мова 8-Б Павлюк Т.В.
30. Пясецький Станіслав Англ.мова 8-А Павлюк Т.В.
31. Лазаренко Діана Англ.мова 8-А Клебанська М.М.
32. Куденчук Дарина Англ.мова 8-А Клебанська М.М.
33. Костів Павло Англ.мова 9-Б Кожан Т.О.
34. Рибінська Іванна Англ.мова 9-А Кожан Т.О.
35. Зелінська Софія Англ.мова 9-Б Кожан Т.О.
36. Глушко Анастасія Англ.мова 10-Б Павлюк Т.В.
37. Носко Вікторія Англ.мова 10-А Кожан Т.О.
38. Кордиш Дарина Англ.мова 11-А Кожан Т.О.
39. Пархоменко Вікторія Англ.мова 11-А Кожан Т.О.
40. Вольська Тетяна Німецька мова 8-Б Аршулік Т.П.
41. Мельничук Марія Німецька мова 8-Б Аршулік Т.П.
42. Дудар Оксана Німецька мова 9-А Аршулік Т.П.
43. Повх Ганна Німецька мова 9-А Аршулік Т.П.
44. Рибінська Іванна Німецька мова 9-А Аршулік Т.П.
45. Мошкевич Вікторія Німецька мова 10-А Аршулік Т.П.
46. Мельник Марта Німецька мова 11-А Аршулік Т.П.
47. Матвійчук Аліна Німецька мова 11-А Аршулік Т.П.
48. Коновал Вікторія Німецька мова 11-А Аршулік Т.П.
49. Фіщук Катерина Історія 8-А Павлюк Л.В.
50. Артемюк Світлана Історія 9-А Сегеда О.С.
51. Пархоменко Катерина Історія 10-А Сегеда О.С.
52. Хом’як Дмитро Історія 11-А Павлюк Л.В.
53. Павлюк Марія Географія 7-Б Ціось І.П.
54. Жилко Світлана Географія 7-Б Ціось І.П.
55. Бобрик Діана Географія 7-Б Ціось І.П.
56. Шумік Никита Географія 8-А Гошина Л.Я.
57. Бурачук Христина Географія 8-Б Гошина Л.Я.
58. Повх Анна Географія 9-А Гошина Л.Я.
59. Дудар Оксана Географія 9-А Гошина Л.Я.
60. Гайда Аліна Географія 9-А Гошина Л.Я.
61. Федчук Тамара Географія 10-А Гошина Л.Я.
62. Панас Антоніна Географія 10-Б Гошина Л.Я.
63. Хом’як Дмитро Географія 11-А Гошина Л.Я.
64. Артемюк Богдана Географія 11-А Гошина Л.Я.
65. Бобрик Діана Фізика 7-Б Пігрух С.В.
66. Новосад Даніїл Фізика 7-А Пігрух С.В.
67. Костів Андрій Фізика 7-Б Пігрух С.В.
68. Фіщук Катерина Фізика 8-А Пігрух С.В.
69. Шумік Нікіта Фізика 8-А Пігрух С.В.
70. Рябко Анжела Фізика 9-А Гаврилюк Л.Б.
71. Мельничук Владислава Фізика 9-Б Гаврилюк Л.Б.
72. Кобзар Владислав Фізика 10-Б Гаврилюк Л.Б.
73. Сергійчук Андрій Фізика 11-Б Гаврилюк Л.Б.
74. Ляшук Ірина Астрономія 11-Б Гаврилюк Л.Б.
75. Магдевич Владислава Хімія 8-А Новосад В.О.
76. Фіщук Катерина Хімія 8-А Новосад В.О.
77. Зелінська Софія Хімія 9-Б Новосад В.О.
78. Артемюк Світлана Хімія 9-А Новосад В.О.
79. Пархоменко Катерина Хімія 10-А Новосад В.О.
80. Рябко Вікторія Хімія 10-А Новосад В.О.
81. Артемюк Богдана Хімія 11-А Новосад В.О.
82. Пархоменко Вікторія Хімія 11-А Новосад В.О.
83. Кобзар Максим Інформаційні технології 7-Б Кадушкіна Т.П.
84. Тимощук Владислав Інформаційні технології 7-Б Віжевський Т.В.
85. Прус Ілля Інформаційні технології 8-А Кадушкіна Т.П.
86. Самолюк Андрій Інформаційні технології 8-Б Віжевський Т.В.
87. Дудар Оксана Інформаційні технології 9-А Віжевський Т.В.
88. Вакалюк Владислав Інформаційні технології 9-А Кадушкіна Т.П.
89. Воробей Сергій Інформаційні технології 10-Б Кадушкіна Т.П.
90. Мордасов Станіслав Інформаційні технології 10-А Кадушкіна Т.П.
91. Синя Тетяна Інформаційні технології 11-Б Кадушкіна Т.П.
92. Синя Тетяна Правознавство 11-Б Яблонський Ю.М.
93. Стащук Марія Правознавство 11-Б Яблонський Ю.М.
94. Артемюк Світлана Правознавство 9-А Яблонський Ю.М.
95. Дудар Оксана Правознавство 9-А Яблонський Ю.М.
96. Зелінська Софія Правознавство 9-Б Яблонський Ю.М.
97. Синя Тетяна Інформатика 11-Б Кадушкіна Т.П.
98. Рибінська Іванна Російська мова і література 9-А Гресь Л.В.
99. Силка Юлія Російська мова і література 9-А Гресь Л.В.
100. Мордасов Станіслав Трудове навчання 10-А Сасовський С.В.
101. Вакалюк Владислав Трудове навчання 9-А Сасовський С.В.
Районний етап олімпіад завершено і завершено - успішно! Серед 100 учасників від Рожищенського ліцею №4 - 61 призер, з них - 21 переможець. Учні ліцею стануть учасниками обласного етапу у 16 випробовуваннях. Бажаємо успіхів учням та їх наставникам!
УЧАСНИКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН:
№ з/п Прізвище та ім’я учня Предмет Дата олімпіади Вчитель
1 Рибінська Іванна Німецька мова 9-10 січня Аршулік Т.П.
2 Вакалюк Владислав Трудове навчання 9 січня Сасовський С.В.
3 Костів Павло Англійська мова 15-16 січня Кожан Т.О.
4 Фіщук Катерина Хімія 15 січня Новоад В.О.
5 Дудар Оксана Географія 16 січня Гошина Л.Я.
6 Хом’як Дмитро Географія 16 січня Гошина Л.Я.
7 Синя Тетяна Правознавство 20 січня Яблонський Ю.М.
8 Зелінська Софія Правознавство 20 січня Яблонський Ю.М.
9 Зелінська Софія Українська мова і література 21 січня Задолинна Л.Я.
10 Синя Тетяна Українська мова і література 21 січня Куденьчук Л.А.
11 Фіщук Катерина Історія України 22 січня Павлюк Л.В.
12 Артемюк Світлана Історія України 22 січня Сегеда О.С.
13 Синя Тетяна Математика 19 січня Репенко Р.Ф.
14 Артемюк Світлана Біологія 25 січня Демчук М.В.
15 Синя Тетяна Інформаційні технології 08 лютого Кадушкіна Т.П.
16 Мордасов Станіслав Інформаційні технології 08 лютого Кадушкіна Т.П.

Обласний етап олімпіад завершено успішно для нашого навчального закладу

Призери обласного етапу олімпіад з базових дисциплін:

Предмет Місце Клас Учень Вчитель
Біологія 2 9 Артемюк Світлана Демчук М.В.
Німецька мова 3 9 Рибінська Іванна Аршулік Т.П.
Українська мова і література 3 9 Зелінська Софія Задолинна Л.Я.
Історія України 3 9 Артемюк Світлана Сегеда О.С.
Хімія 3 8 Фіщук Катерина Новосад В.О.
Історія України 3 8 Фіщук Катерина Павлюк Л.В.
Правознавство 3 11 Синя Тетяна Яблонський Ю.М.
Трудове навчання 3 9 Вакалюк Владислав Сасовський С.В.
Інформаційні технології 3 11 Синя Тетяна Кадушкіна Т.П.

/Files/images/2019-2010/20200225_115407.jpg/Files/images/2019-2010/20200225_115117.jpg


2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

СВЯТО ГОРДОСТІ, ТАЛАНТУ ТА ІНТЕЛЕКТУ!

«Вічна пісня барв і кольорів,
Неповторна музика натхнення!
Чарами веселки майорить,
Успіхів шкільних щасливе сьогодення!» -

Такими словами розпочали ведучі шкільне свято Інтелекту, Гордості й Таланту, свято «Обдарованість року 2019», церемонію нагородження здібних і талановитих учнів під назвою «Веселка обдарувань», яке відбулося 10 травня у нашому навчальному закладі.
До святкової веселки одні за одними запрошувались ті, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу школі, показавши глибокі та міцні знання на обласних олімпіадах; ерудицію та вміння відстоювати свою точку зору, аргументувати та робити висновки на обласних турнірах, творчих конкурсах; стали окрасою свят; були наполегливими, проявили витримку та силу волі у спортивних змаганнях, а саме:
· призер Всеукраїнського етапу олімпіад з інформатики Римчук Ірина ;
· призери обласного етапу олімпіад: Гнатченко Максим, Синя Тетяна; Артемюк Світлана; Мордасов Станіслав;
· призери обласних турнірів: Грубізний Станіслав, Дудар Оксана;
· призер обласних конкурсів Микитюк Олександра;
· призери обласного КЗНДР – Демчук Вікторія, Синя Тетяна;
· переможець обласного конкурсу агітбригад - агітбригада «Екобум» у складі: Демчук Вікторії, Мельник Марти, Онисюк Софії, Власюка Ореста, Гречушкіна Іллі, Сергійчука Андрія;
· кращі спортсмени: Шварцкоп Ірина, Ходзінська Дарина, Дацюк Андрій, Кобзар Богдан.
Відкрив церемонію нагородження номінантів словами вітань до усіх присутніх у залі господар закладу - директор Яблонський Юрій Михайлович.
А потім одна за одною посипались номінації, що відповідали усім кольорам веселки. Стрічку червоного кольору та звання «Інтелект року» отримала учениця 10 класу Синя Тетяна. Помаранчевий колір у стрічці і «Надія року» були присвоєні учениці 8 класу Артемюк Світлані. Учень 11 класу Гнатченко Максим отримав звання «Наполегливість року» і стрічку жовтого кольору. Зелені стрічки отримали «Спортсменки року» Ходзінська Дарина та Шварцкоп Ірина. Титул «Гордість року» отримала учениця 11 класу Римчук Ірина, їй було вручено стрічку блакитного кольору. Талановиті учні школи – агітбригада «Екобум» разом зі званням «Талант року» отримали стрічку синього кольору. А вручали нагороди учням заступники директора Валентина Степанюк, Ігор Ціось, Людмила Зелінська.

/Files/images/2018-2019/vtannya_zbergati_tut/20190510_134728.jpg

/Files/images/2018-2019/vtannya_zbergati_tut/DSCN7135.JPG

/Files/images/2018-2019/vtannya_zbergati_tut/DSCN7146.JPG

/Files/images/2018-2019/vtannya_zbergati_tut/DSCN7151.JPG

/Files/images/2018-2019/vtannya_zbergati_tut/DSCN7193.JPG

/Files/images/2018-2019/vtannya_zbergati_tut/DSCN7206.JPG

/Files/images/2018-2019/vtannya_zbergati_tut/DSCN7209.JPG

/Files/images/2018-2019/vtannya_zbergati_tut/DSCN7240.JPG
Не оминули на святі нагородження тих, хто докладає чимало зусиль, щоб підготувати учнів до конкурсів, олімпіад, змагань, турнірів. Саме вони, учителі, були і залишаються надійними оберегами шкільного спокою та гармонії, створюють атмосферу безпеки та довіри в школі.
Для нагородження у номінації «Вчитель року» були запрошені Юрій Яблонський, Тетяна Кадушкіна, Олена Сегеда,ЛюдмилаКуденьчук, Сергій Сасовський, Марія Демчук, Романюк Віктор Євгенович, Наталія Янчинська, Олена Вальчишин, Святослав Пігрух, Марія Матвійчук, Леонід Павлюк. А стрічку фіолетового кольору та звання «Вчитель року» отримала вчитель інформатики Тетяна Кадушкіна.
Слова безмежної вдячності лунали на святі батькам учнів. Завдяки їх турботі навчальний заклад впевнено тримає курс до мети в бурхливому морі життя.
Свято проходило в добрій теплій родинній атмосфері, адже багато людей доклали чимало зусиль, щоб зробити його яскравим. Це і прекрасні ведучі, дев’ятикласники Софія Мороз та Орест Власюк, їх помічниця, що виконувала роль Веселинки, семикласниця Ліза Соловйова. Учні ліцею дарували переможцям яскраві номери художньої самодіяльності, підготовлені вчителями Оленою Вальчишин та Наталією Янчинською. Долучилися до оформлення зали школярі разом з вчителями предметів художньо-естетичного циклу Зореславою Шрай, Сергієм Сасовським, Віталієм Шевченком.
По завершенні нагороджень переможців усіх номінацій шляхом голосування було визначено переможця свята. Володаркою титулу «Обдарованість року» та символу свята, сови, стала десятикласниця, багаторазовий призер обласних олімпіад, турнірів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, президент учнівського самоврядування – Тетяна Синя.

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ У 2018-2019 н.р.


Основним завданням, яке ставлять перед собою педагоги нашої школи – це навчання та виховання учнів школи. Однією із головних ланок даної роботи є робота з обдарованими та здібними дітьми. У 2018/2019 н.р. робота у даному напрямку здійснювалася згідно плану роботи з обдарованими та здібними учнями на 2018/2019 н.р., згідно плану роботи наукового товариства «Еврика» на 2018-2019 н.р.

У цьому навчальному році, як і в минулому, учні ліцею №4 гідно представили школу на районному етапі олімпіад і посіли 55 призових місць (проти 61 у минулому навчальному році), з них: 22 – перших, 19 – других та 14 – третіх. Серед шкіл міста наша школа посідає чільне І місце.

ЗОШ І-ІІІ ступенів Кількість переможців Сума балів
І ІІ ІІІ
Рожищенський НВК №4 «ЗОШ І-ІІІ ст. -гімназія» 22 19 14 195
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Рожище 6 8 5 64
ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Рожище 9 13 14 102
ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Рожище 13 8 8 105

Не було жодної навчальної дисципліни, з якої у цьому навчальному році учні не взяли б участі в районному етапі олімпіад чи не досягнули б при цьому результатів.

На обласному етапі олімпіад район представляли 15 разів учні нашої школи і зайняли 8 призових місць.

Предмет Місце Клас Учень Вчитель
Інформатика І 11 Римчук Ірина Кадушкіна Т.П.
Інформатика ІІ 11 Гнатченко Максим Кадушкіна Т.П.
Трудове навчання ІІ 9-А Мордасов Станіслав Сасовський С.В.
Українська мова та література ІІ 10-Б Синя Тетяна Куденьчук Л.А.
Правознав- ство ІІІ 10-Б Синя Тетяна Яблонський Ю.М.
Біологія ІІІ 8-А Артемюк Світлана Демчук М.В.
Історія ІІІ 8-А Артемюк Світлана Сегеда О.С.
Математика ІІІ 11 Гнатченко Максим Романюк В.Є.

Учні школи протягом року відвідували заняття у 4 секціях МАН, які працюють при закладі. Слухачі двох секцій брали участь в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, де стали переможцями: секція української літератури (10 клас) Синя Тетяна – ІІ місце, секція медицини (11 клас) Демчук Вікторія – ІІІ місце

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ У 2018-2019 Н.Р.

№ з/п Прізвище та ім’я учнів Клас Предмет Вчитель Рівень Місце
1. Гнатченко Максим 11 Фізика (турнір) Пігрух С.В. обласний 3
2. Римчук Ірина 11 Фізика (турнір) Пігрух С.В. обласний 3
3. Синя Тетяна 10-Б Фізика (турнір) Пігрух С.В. обласний 3
4. Синя Тетяна 10-Б правознавство (турнір) Яблонський Ю.М. обласний 3
5. Соловйова Єлизавета 7-А Шевченка Матвійчук М.О. районний 3
6. Стасюк Арсеній 5-Б Шевченка Ковальчук М.О. районний 1
7. Микитюк Олександра 7-Б Шевченка Куденьчук Л.А. районний 2
8. Синя Тетяна 10-Б Інформац. технології Кдушкіна Т.П. районна 1
9. Дудар Оксана 8-А Інформац. технології Віжевський Т.В. районна 3
10. Гнатченко Максим 11 Інформац. технології Кадушкіна Т.П. районна 1
11 Артемюк Світлана 8-А географія Гошина Л.Я. районна 1
12 Хом’як Дмитро 10-А географія Гошина Л.Я. районна 3
13 Гнатченко Максим 11 Інформатика Кадушкіна Т.П. районна 2
14 Римчук Ірина 11 Інформатика Кадушкіна Т.П. районна 1
15 Пархоменко Катерина 9-А укр.мова Ковальчук М.О. районна 2
16 Глушко Анастасія 9-Б укр.мова Ковальчук М.О. районна 3
17 Синя Тетяна 10-Б укр.мова Куденьчук Л.А. районна 1
18 Демчук Вікторія 11 укр.мова Куденьчук Л.А. районна 2
19 Артемюк Світлана 8-А Укр.мова Матвійчук М.О. районна 1
20 Зелінська Софія 8-Б Укр. мова Матвійчук М.О. районна 2
21 Івашина Анастасія 8-Б Укр. мова Матвійчук М.О. районна 2
22 Микитюк Олександра 7-Б Укр.мова Матвійчук М.О. районна 1
23 Микитюк Аліса 3-Б Яцика Літвінюк Н.А. районний 2
24 Грицай Дарія 3-В Яцика Літвінчук Л.Б. районний 1
25 Синя Тетяна 10-Б Яцика Куденьчук Л.А. районний 1
26 Бенещук Марія 3-А Яцика Новосад Н.О. районний 3
27 Магдевич Владислава 7-В Яцика Царюченко В.В. районний 2
28 Микитюк Олександра 7-Б Яцика Матвійчук М.О. районний 1
29 Дудар Оксана 8-А Яцика Матвійчук М.О. районний 1
30 Бубнюк Емілія 4-А Яцика Райниш А.В. районний 3
31 Демчук Вікторія 11 хімія Новосад В.О. районна 2
32 Артемюк Світлана 8-А хімія Новосад В.О. районна 1
33 Носко Вікторія 9-А німецька Сасовська Н.М. районний 2
34 Синя Тетяна 10-Б німецька Клебанська М.М. районний 1
35 Римчук Ірина 11 німецька Сасовська Н.М. районний 1
36 Рибінська Іванна 8-А німецька Аршулік Т.П. районний 1
37 Івашина Анастасія 8-Б німецька Аршулік Т.П. районний 1
38 Дудар Оксана 8-А німецька Аршулік Т.П. районний 2
39 Артемюк Світлана 8-А німецька Аршулік Т.П. районний 3
40 Одарчук Анна 9-А німецька Сасовська Н.М. районний 1
41 Артемюк Світлана 8-А Історія Сегеда О.С. районна 1
42 Дудар Оксана 8-А Історія Сегеда О.С. районна 2
43 Пархоменко Катерина 9-А Історія Сегеда О.С. районна 2
44 Римчук Ірина 11 Фізика Пігрух С.В. районна 2
45 Костів Павло 8-Б англійська Кожан Т.О. районна 1
46 Глушко Анастасія 9-Б англійська Павлюк Т.В. районна 2
47 Гайда Валерія 11 англійська Павлюк Т.В. районна 1
48 Кордиш Дарина 10-А англійська Кожан Т.О. районна 3
49 Зелінська Софія 8-Б англійська Кожан Т.О. районна 3
50 Рибінська Іванна 8-А англійська Кожан Т.О. районна 3
51 Демчук Вікторія 11 екологія Демчук М.В. районна 2
52 Артемюк Світлана 8-А біологія Демчук М.В. районна 1
53 Дудар Оксана 8-А біологія Демчук М.В. районна 2
54 Глушко Анастасія 9-Б біологія Демчук М.В. районна 2
55 Рябко Вікторія 9-А біологія Демчук М.В. районна 3
56 Поліщук Анна 11 біологія Демчук М.В. районна 2
57 Стащук Марія 10-Б правознавство Яблонський Ю.М. районна 3
58 Глушко Анастасія 9-Б правознавство Яблонський Ю.М. районна 3
59 Синя Тетяна 10-Б правознавство Яблонський Ю.М. районна 1
60 Пархоменко Катерина 9-А правознавство Яблонський Ю.М. районна 1
61 Римчук Ірина 11 Математика Романюк В.Є. районна 3
62 Гнатченко Максим 11 Математика Романюк В.Є. районна 1
63 Синя Тетяна 10-Б Математика Яручик С.І. районна 1
64 Кобзар Владислав 9-Б Математика Романюк В.Є. районна 2
65 Денисюк Марк 7-Б Математика Гузар Л.М. районна 2
66 Фіщук Катерина 7-Б Математика Гузар Л.М. районна 3
67 Костів Павло 8-Б Математика Гузар Л.М. районна 2
68 Зелінська Софія 8-Б Математика Гузар Л.М. районна 3
69 Шемчук Вікторія 9-А Трудове навчання Шрай З.С. районна 3
70 Мордасов Станіслав 9-А Трудове навчання Сасовський С.В. районна 1
71 Микитюк Олександра 7-Б Яцика Матвійчук М.О. обласний 2
72 Артемюк Світлана 8-А історія Сегеда О.С. обласна 3
73 Гнатченко Максим 11 Математика Романюк В.Є. обласна 3
74 Синя Тетяна 10-Б Правознавство Яблонський Ю.М. обласна 3
75 Синя Тетяна 10-Б укр.мова Куденьчук Л.А. обласна 2
76 Артемюк Світлана 8-А біологія Демчук М.В. обласна 3
77 Мордасов Станіслав 9-А Трудове навчання Сасовський С.В. обласна 2
78 Воробей Сергій 5-Б «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 2
79 Соловйова Єлизавета 7-А «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 2
80 Гнатченко Максим 11 Інформатика Кадушкіна Т.П. обласна 2
81 Римчук Ірина 11 Інформатика Тананайко О.Г. обласна 1
82 Синя Тетяна 11 КЗНДР, «Українська література» Сірук В.Г. обласний 2
83 Демчук Вікторія 11 КЗНДР, «Медицина» Швайко С.Є. обласний 3
84 Агітбригада
«Екобум»
Янчинська Н.В., Вальчишин О.О. обласний 1
85 Грубізний Станіслав 11 Турнір історія Павлюк Л.В. обласний 3
86 Дудар Оксана 8-А Турнір історія Павлюк Л.В. обласний 3
87 Синя Тетяна 10-Б Турнір історія Павлюк Л.В. обласний 3
88 Римчук Ірина 11 інформатика Кадушкіна Т.П. Всеукраїнський 3

ПРО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ШКІЛЬНОГО ЕТАПУ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

З 1 по 24 жовтня згідно наказу № 170 від 20.09.18 року був проведений І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у якому виконано 296 робіт учнями 6-11 класів. Найактивнішими були учні 8-х класів. Вони виконали 78 робіт. Найбільшу кількість робіт виконано з природничих дисциплін – 134. Учні НВК стануть учасниками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін у 114 випробуваннях.

Завдання, підібрані вчителями, здебільшого відповідали високому та достатньому рівням засвоєння знань, носили як теоретичний, так і практичний характер, спонукали учнів логічно мислити, робити складні обчислення, сприяли розвитку творчої уяви здібних учнів, розвивали уміння спостерігати, порівнювати, досліджувати, пояснювати певні закономірності, вчили узагальнювати і робити висновки.

Учасники II етапу Всеукраїнських

олімпіад з базових дисциплін


(в Рожищенському освітньому окрузі) у 2018-2019 н.р.

№з/п Прізвище та ім’я учня Предмет Клас Прізвище, ім’я по батькові вчителя
1. Мишленнік Станіслав Укр. мова та література 7-А Матвійчук М.О.
2. Микитюк Олександра Укр. мова та література 7-Б Матвійчук М.О.
3. Артемюк Світлана Укр. мова та література 8-А Матвійчук М.О.
4. Дудар Оксана Укр. мова та література 8-А Матвійчук М.О.
5. Зелінська Софія Укр. мова та література 8-Б Матвійчук М.О.
6. Івашина Анастасія Укр. мова та література 8-Б Матвійчук М.О.
7. Глушко Анастасія Укр. мова та література 9-Б Ковальчук М.О.
8. Панас Антоніна Укр. мова та література 9-Б Ковальчук М.О.
9. Мошкевич Вікторія Укр. мова та література 9-А Ковальчук М.О.
10. Синя Тетяна Укр. мова та література 10-Б Куденьчук Л.А.
11. Демчук Вікторія Укр. мова та література 11 Куденьчук Л.А.
12. Стасюк Сергій Математика 6-А Гузар Л.М.
13. Євтушок Софія Математика 6-А Гузар Л.М.
14. Новосад Даніл Математика 6-А Гузар Л.М.
15. Фіщук Катерина Математика 7-Б Гузар Л.М.
16. Денисюк Марк Математика 7-Б Гузар Л.М.
17. Шумік Никита Математика 7-А Зелінська Л.М.
18. Петрик Олександр Математика 7-А Зелінська Л.М.
19. Зелінська Софія Математика 8-Б Гузар Л.М.
20. Костів Павло Математика 8-Б Гузар Л.М.
21. Кобзар Владислав Математика 9-Б Романюк В.Є.
22. Пархоменко Катерина Математика 9-А Романюк В.Є.
23. Ляшук Ірина Математика 10-Б Репенко Р.Ф.
24. Синя Тетяна Математика 10-Б Репенко Р.Ф.
25. Гнатченко Максим Математика 11 Романюк В.Є.
26. Римчук Ірина Математика 11 Романюк В.Є.
27. Артемюк Світлана Біологія 8-А Демчук М.В.
28. Дудар Оксана Біологія 8-А Демчук М.В.
29. Повх Анна Біологія 8-А Демчук М.В.
30. Рябко Вікторія Біологія 9-А Демчук М.В.
31. Пархоменко Катерина Біологія 9-А Демчук М.В.
32. Глушко Анастасія Біологія 9-Б Демчук М.В.
33. Пархоменко Вікторія Біологія 10-А Демчук М.В.
34. Римарчук Соломія Біологія 10-А Демчук М.В.
35. Артемюк Богдана Біологія 10-А Демчук М.В.
36. Поліщук Анна Біологія 11 Демчук М.В.
37. Дудар Оксана Англ.мова 8-А Кожан Т.О.
38. Артемюк Світлана Англ.мова 8-А Кожан Т.О.
39. Івашина Анастасія Англ.мова 8-Б Кожан Т.О.
40. Зелінська Софія Англ.мова 8-Б Кожан Т.О.
41. Федчук Тамара Англ.мова 9-А Павлюк Т.В.
42. Глушко Анастасія Англ.мова 9-Б Павлюк Т.В.
43. Книш Богдан Англ.мова 9-А Кожан Т.О.
44. Пархоменко Катерина Англ.мова 9-А Кожан Т.О.
45. Ярчак Марта Англ.мова 10-А Кожан Т.О.
46. Пархоменко Вікторія Англ.мова 10-А Кожан Т.О.
47. Мельник Марта Англ.мова 10-А Кожан Т.О.
48. Гайда Валерія Англ. мова 11 Павлюк Т.В.
49. Артемюк Світлана Німецька мова 8-А Аршулік Т.П.
50. Дудар Оксана Німецька мова 8-А Аршулік Т.П.
51. Івашина Анастасія Німецька мова 8-Б Аршулік Т.П.
52. Рибінська Іванна Німецька мова 8-Б Аршулік Т.П.
53. Носко Вікторія Німецька мова 9-А Аршулік Т.П.
54. Одарчук Анна Німецька мова 9-А Аршулік Т.П.
55. Мельник Марта Німецька мова 10-А Клебанська М.М.
56. Синя Тетяна Німецька мова 10-А Клебанська М.М.
57. Пуршак Христина Німецька мова 10-А Клебанська М.М.
58. Пархоменко Вікторія Німецька мова 10-А Клебанська М.М.
59. Гайда Валерія Німецька мова 11 Сасовська Н.М.
60. Артемюк Світлана Історія 8-А Сегеда О.С.
61. Дудар Оксана Історія 8-А Сегеда О.С.
62. Пархоменко Катерина Історія 9-А Сегеда О.С.
63. Ткачук Тетяна Історія 10-Б Павлюк Л.В.
64. Барвінська Марія Історія 10-Б Павлюк Л.В.
65. Грубізний Станіслав Історія 11 Сегеда О.С.
66. Мишленнік Станіслав Географія 7-А Гошина Л.Я.
67. Бурачук Христина Географія 7-Б Гошина Л.Я.
68. Артемюк Світлана Географія 8-А Гошина Л.Я.
69. Дудар Оксана Географія 8-А Гошина Л.Я.
70. Костів Павло Географія 8-Б Гошина Л.Я.
71. Федчук Тамара Географія 9-А Гошина Л.Я.
72. Глушко Анастасія Географія 9-Б Гошина Л.Я.
73. Хом’як Дмитро Географія 10-А Гошина Л.Я.
74. Марчук Нікіта Географія 10-А Гошина Л.Я.
75. Гайда Валерія Географія 11 Гошина Л.Я.
76. Федчук Анна Географія 11 Гошина Л.Я.
77. Мишленнік Станіслав Фізика 7-А Пігрух С.В.
78. Лук’янчук Анна Фізика 7-Б Пігрух С.В.
79. Артемюк Світлана Фізика 8-А Пігрух С.В.
80. Дудар Оксана Фізика 8-А Пігрух С.В.
81. Івашина Анастасія Фізика 8-Б Пігрух С.В.
82. Кобзар Владислав Фізика 9-Б Кучер П.С.
83. Глушко Анастасія Фізика 9-Б Кучер П.С.
84. Шварцкоп Ірина Фізика 10-Б Пігрух С.В.
85. Ляшук Ірина Фізика 10-Б Пігрух С.В.
86. Пархоменко Вікторія Фізика 10-А Пігрух С.В.
87. Римчук Ірина Фізика 10 Пігрух С.В.
88. Гнатченко Максим Фізика 10 Пігрух С.В.
89. Грубізний Станіслав Астрономія 11 Пігрух С.В.
90. Зелінська Софія Хімія 8-Б Новосад В.О.
91. Івашина Анастасія Хімія 8-Б Новосад В.О.
92. Артемюк Світлана Хімія 8-А Новосад В.О.
93. Дудар Оксана Хімія 8-А Новосад В.О.
94. Глушко Анастасія Хімія 9-Б Новосад В.О.
95. Рябко Вікторія Хімія 9-А Новосад В.О.
96. Артемюк Богдана Хімія 10-А Новосад В.О.
97. Кордиш Дарина Хімія 10-А Новосад В.О.
98. Демчук Вікторія Хімія 11 Новосад В.О.
99. Дудар Оксана Інформаційні технології 8-А Віжевський Т.В.
100. Парфелюк Назарій Інформаційні технології 8-А Кадушкіна Т.П.
101. Артемюк Світлана Інформаційні технології 8-А Віжевський Т.В.
102. Лихотоп Андрій Інформаційні технології 8-Б Віжевський Т.В.
103. Мордасов Станіслав Інформаційні технології 9-А Віжевський Т.В.
104. Синя Тетяна Інформаційні технології 10-Б Тананайко О.Г.
105. Гнатченко Максим Інформаційні технології 11 Кадушкіна Т.П.
106. Грицюк Тетяна Економіка 11 Репенко Р.Ф.
107. Синя Тетяна Правознавство 10-Б Яблонський Ю.М.
108. Стащук Марія Правознавство 10-Б Яблонський Ю.М.
109. Рябко Вікторія Правознавство 9-А Яблонський Ю.М.
110. Гнатченко Максим Інформатика 11 Кадушкіна Т.П.
111. Римчук Ірина Інформатика 11 Кадушкіна Т.П.
112. Шемчук Вікторія Трудове навчання 9 Шрай З.С.
113. Мордасов Станіслав Трудове навчання 9 Сасовський С.В.
114. Демчук Вікторія Екологія 11 Демчук М.В.

2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ПІДСУМКИ РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ У 2017-2018н.р.

Основним завданням, яке ставлять перед собою педагоги нашої школи – це навчання та виховання учнів школи. Однією із головних ланок роботи НВК є робота з обдарованими та здібними дітьми. У 2017/2018 н.р. робота у даному напрямку здійснювалася згідно плану роботи з обдарованими та здібними учнями на 2017/2018 н.р., згідно плану роботи наукового товариства «Еврика» на 2016-2017 н.р.

У 2017-2018 навчальному році, як і в минулому, учні НВК №4 гідно представили школу на районному етапі олімпіад і посіли 61 призове місце (проти 71 у минулому навчальному році), з них: 18 – перших, 27 – других та 16 – третіх. Серед шкіл міста наша школа посідає чільне І місце.

ЗОШ І-ІІІ ступенів Кількість переможців Сума балів
І ІІ ІІІ
Рожищенський НВК №4 «ЗОШ І-ІІІ ст. -гімназія» 18 27 16 203
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Рожище 6 6 9 66
ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Рожище 12 13 5 109
ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Рожище 9 8 6 81

Не було жодної навчальної дисципліни, з якої у цьому навчальному році учні не взяли б участі в районному етапі олімпіад чи не досягнули б при цьому результатів.

На обласному етапі олімпіад район представляли 15 разів учні нашої школи і зайняли 7 призових місць.

Прізвище та ім’я учня Предмет Рей-тинг Кіль-кість учас-ників Зайняте місце Клас Вчитель
Гнатченко Максим Інформац. технології 1 20 І 10 Кадушкіна Т.П.
Римчук Ірина Інформати-ка 2 22 ІІ 10 Кадушкіна Т.П.
Синя Тетяна Українська мова і література 5 26 ІІ 9 Куденьчук Л.А.
Омельчук Катерина Правознавство 6 23 ІІІ 11 Яблонський Ю.М.
Гнатченко Максим Інформати-ка 6 22 ІІІ 10 Кадушкіна Т.П.
Синя Тетяна Правознавство 10 25 ІІІ 9 Яблонський Ю.М.
Пархоменко Вікторія Трудове навчання 11 23 ІІІ 9 Шрай З.С.

Учні НВК протягом року відвідували заняття у 5 секціях МАН, які працюють при школі. Слухачі усіх секцій брали участь в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, де троє переможцями: секція біології людини (11 клас) – І місце; секція української літератури (11 клас) – ІІ місце, секція медицини (10 клас) – ІІІ місце. На Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту Бродосюк Богдана здобула ІІІ місце.

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ У 2017-2018 н.р.

№ з/п Прізвище та ім’я учнів Клас Предмет Вчитель Рівень Місце
1. Мошерова Дарина 11 Хімія (турнір) Новосад В.О. обласний 3
2. Гнатченко Максим 10 Фізика (турнір) Пігрух С.В. обласний 3
3. Римчук Ірина 10 Фізика (турнір) Пігрух С.В. обласний 3
4. Собіпан Вікторія 11 Фізика (турнір) Пігрух С.В. обласний 3
5. Синя Тетяна 9-Б Фізика (турнір) Пігрух С.В. обласний 3
6. Дудар Оксана 7-А Шевченка Матвійчук М.О. районний 1
7. Місюрук Христина 8-А Шевченка Ковальчук М.О. районний 1
8. Синя Тетяна 9-Б Шевченка Куденьчук Л.А. районний 1
9. Омельчук Катерина 11 Шевченка Янчинська Н.В. районний 1
10. Пархоменко Вікторія 9-А Шевченка Царюченко В.В. районний 2
11 Синя Тетяна 9-Б Інформац. технології Тананайко О.Г. районна 1
12 Мордасов Станіслав 8-А Інформац. технології Тананайко О.Г. районна 3
13 Гнатченко Максим 10 Інформац. технології Кадушкіна Т.П. районна 1
14 Повх Ганна 7-А географія Гошина Л.Я. районна 2
15 Артемюк Світлана 7-А географія Гошина Л.Я. районна 1
16 Пархоменко Вікторія 9-А географія Гошина Л.Я. районна 2
17 Панас Антоніна 8-Б географія Гошина Л.Я. районна 3
18 Гнатченко Максим 10 Інформатика Кадушкіна Т.П. районна 2
19 Римчук Ірина 10 Інформатика Кадушкіна Т.П. районна 1
20 Пархоменко Катерина 8-А укр.мова Ковальчук М.О. районна 2
21 Місюрук Христина 8-А укр.мова Ковальчук М.О. районна 2
22 Синя Тетяна 9-Б укр.мова Куденьчук Л.А. районна 1
23 Пархоменко Вікторія 9-А укр.мова Царюченко В.В. районна 2
24 Демчук Вікторія 10 укр.мова Куденьчук Л.А. районна 3
25 Артемюк Світлана 7-А Укр.мова Матвійчук М.О. районна 1
26 Дудар Оксана 7-А Укр. мова Матвійчук М.О. районна 2
27 Омельчук Катерина 11 Укр. мова Янчинська Н.В. районна 1
28 Кочкіна Ірина 11 Укр.мова Ковальчук М.О. районна 2
29 Богачова Софія 4-А Яцика Миронюк Л.І. районний 2
30 Омельчук Катерина 11 Яцика Янчинська Н.В. районний 1
31 Синя Тетяна 9-Б Яцика Куденьчук Л.А. районний 1
32 Місюрук Христина 8-А Яцика Ковальчук М.О районний 1
33 Повх Анна 7-А Яцика Задолинна Л.Я. районний 2
34 Артемюк Світлана 7-А Яцика Матвійчук М.О. районний 1
35 Дудар Оксана 7-А Яцика Матвійчук М.О. районний 3
36 Бубнюк Емілія 3-А Яцика Райниш А.В. районний 1
37 Стецюк Олесь 5-А Яцика Матвійчук М.О. районний 2
38 Стасюк Арсеній 4-Б математика Рубік М.В. районна 3
39 Демчук Вікторія 10 хімія Новосад В.О. районна 3
40 Римчук Ірина 10 хімія Новосад В.О. районна 2
41 Ляшук Ірина 9-Б німецька Аршулік Т.П. районний 2
42 Синя Тетяна 9-Б німецька Аршулік Т.П. районний 1
43 Гайда Валерія 10 німецька Сасовська Н.М. районний 1
44 Бродосюк Богдана 11 німецька Аршулік Т.П. районний 2
45 Мошкевич Вікторія 8-А німецька Аршулік Т.П. районний 2
46 Одарчук Анна 8-А німецька Сасовська Н.М. районний 3
47 Пархоменко Катерина 8-А Історія Демкова С.Є. районна 1
48 Гнатченко Максим 10 Астрономія Пігрух С.В. районна 2
49 Рябко Вікторія 8-А Фізика Кучер П.С. районна 3
50 Рябко Анжела 7-А Фізика Пігрух С.В. районна 3
51 Римчук Ірина 10 Фізика Пігрух С.В. районна 2
52 Гнатченко Максим 10 Фізика Пігрух С.В. районна 3
53 Бродосюк Богдана 11 англійська Грубізна І.Ф. районна 2
54 Проскуріна Дар’я 9-А англійська Грубізна І.Ф. районна 2
55 Гайда Валерія 10 англійська Павлюк Т.В. районна 1
56 Бродосюк Богдана 11 екологія Демчук М.В. районна 2
57 Демчук Вікторія 10 екологія Демчук М.В. районна 2
58 Бродосюк Богдана 11 біологія Демчук М.В. районна 1
59 Глушко Анастасія 8-Б біологія Демчук М.В. районна 2
60 Рябко Вікторія 8-А біологія Демчук М.В. районна 3
61 Поліщук Анна 10 біологія Демчук М.В. районна 3
62 Омельчук Катерина 11 правознавство Яблонський Ю.М. районна 1
63 Демчук Вікторія 10 правознавство Яблонський Ю.М. районна 2
64 Римчук Ірина 10 правознавство Яблонський Ю.М. районна 2
65 Синя Тетяна 9-Б правознавство Яблонський Ю.М. районна 1
66 Пархоменко Вікторія 9-А правознавство Яблонський Ю.М. районна 2
67 Римчук Ірина 10 Математика Романюк В.Є. районна 3
68 Гнатченко Максим 10 Математика Романюк В.Є. районна 1
69 Пархоменко Вікторія 9-А Математика Яручик С.І. районна 2
70 Синя Тетяна 9-Б Математика Яручик С.І. районна 1
71 Кобзар Владислав 8-Б Математика Романюк В.Є. районна 2
72 Денисюк Марк 6-Б Математика Гузар Л.М. районна 1
73 Зайчик Ілля 6-Б Математика Гузар Л.М. районна 2
74 Шумік Никита 6-А Математика Зелінська Л.М. районна 3
75 Зелінська Софія 7-Б Математика Гузар Л.М. районна 2
76 Пархоменко Вікторія 9-А Трудове навчання Шрай З.С. районна 1
77 Гайда Валерія 10 Трудове навчання Шрай З.С. районна 3
78 Шемчук Вікторія 8-А Трудове навчання Шрай З.С. районна 3
79 Шварцкоп Вікторія 11 економіка Репенко Р.Ф. районна 2
80 Вербюк Богдан 9-Б Трудове навчання Жук В.О. районна 3
81 Ходзінський Василь 11 Трудове навчання Жук В.О. районна 3
82 Пархоменко Вікторія 9-А Трудове навчання Шрай З.С. обласна 3
83 Омельчук Катерина 11 Правознавство Яблонський Ю.М. обласна 3
84 Синя Тетяна 9-Б Правознавство Яблонський Ю.М. обласна 3
85 Синя Тетяна 9-Б укр.мова Куденьчук Л.А. обласна 2
86 Романенко Маргарита 2-Б «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 2
87 Демчук Вікторія 10 «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 1
88 Соловйова Єлизавета 6-А «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 2
89 Гнатченко Максим 10 Інформатика Кадушкіна Т.П. обласна 3
90 Римчук Ірина 10 Інформатика Тананайко О.Г. обласна 2
91 Бродосюк Богдана 11 КЗНДР, «Біологія людини» Швайко С.Є. обласний 1
92 Омельчук Катерина 11 КЗНДР, «Українська література» Швайко С.Є. обласний 2
93 Демчук Вікторія 10 КЗНДР, «Медицина» Швайко С.Є. обласний 3
94 Демчук Вікторія 10 «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. обласний 3
95 Гнатченко Максим 10 Інформаційні технології Кадушкіна Т.П. обласна 1
95 Демчук Вікторія 10 К-с читців Куденьчук Л.А. районний 1
96 Мороз Софія 8-Б К-с читців Ковальчук М.О. районний 1
97 Демчук Вікторія 10 К-с «Україна, Європа, світ» Демчук М.В. обласний 1
98 Павлюк Сергій 9-Б «Об’єднаймося ж, брати мої» Ковальчук М.О. районний 1
99 Бродосюк Богдана 11 КЗНДР, «Біологія людини» Швайко С.Є. Всеукраїн-ський 3
100 «Вартові життя» Янчинська Н.В., Вальчишин О.О. обласний 1

РАЙОННИЙ ЕТАП ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН У 2017-2018Н.Р. ЗАВЕРШЕНО!

Завершився районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. У 2017-2018 навчальному році учні нашого НВК на цьому етапі здобули 61 призове місце.

Адміністрація НВК дякує всім учням, вчителям, які доклали чималих зусиль у процесі підготовки до інтелектуальних змагань, а батькам учнів – за підтримку!

10 січня розпочнуться олімпіади обласного порядку, на яких район від нашого навчального закладу представлятимуть 14 учасників! Бажаємо учасникам обласного етапу олімпіад наснаги до перемоги, до нових звершень і хороших здобутків на обласному рівні!

Список учнів Рожищенського НВК, які братимуть участь

у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2017-2018 н. р.

№ з/п Прізвище та ім’я учня Предмет Дата олімпіади Вчитель
1 Пархоменко Вікторія Трудове навчання 10 січня Шрай З.С.
2 Омельчук Катерина Правознавство 11 січня Яблонський Ю.М.
3 Синя Тетяна Правознавство 11 січня Яблонський Ю.М.
4 Гайда Валерія Німецька мова 15-16 січня Сасовська Н.М.
5 Синя Тетяна Українська мова і література 16 січня Куденьчук Л.А.
6 Омельчук Катерина Українська мова і література 16 січня Янчинська Н.В.
7 Гнатченко Максим Математика 21 січня Романюк В.Є.
8 Синя Тетяна Математика 21 січня Яручик С.І.
9 Пархоменко Катерина Історія України 24 січня Демкова С.Є.
10 Бродосюк Богдана Біологія 27 січня Демчук М.В.
11 Гнатченко Максим Інформатика 03-04 лютого Кадушкіна Т.П.
12 Римчук Ірина Інформатика 03-04 лютого Кадушкіна Т.П.
13 Синя Тетяна Інформац. технології 10 лютого Кадушкіна Т.П.
14 Гнатченко Максим Інформац. технології 10 лютого Кадушкіна Т.П.

ПРО УЧАСТЬ УЧНІВ НВК У ШКІЛЬНОМУ ЕТАПІ ОЛІМПІАД

З 2 по 20 жовтня згідно наказу № 166 від 25.09.17 року був проведений І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у якому виконано 285 робіт учнями 6-11 класів. Найактивнішими були учні 8-х класів. Вони виконали 78 робіт. Найбільшу кількість робіт виконано з природничих дисциплін – 126. 50 учнів НВК стануть учасниками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін у 118 випробуваннях.

Учасники II етапу Всеукраїнських

олімпіад з базових дисциплін

(в Рожищенському освітньому окрузі) у 2017-2018 н.р.

№з/п Прізвище та ім’я учня Предмет Клас Прізвище, ім’я по батькові вчителя
1. Артемюк Світлана Укр. мова та література 7-А Матвійчук М.О.
2. Дудар Оксана Укр. мова та література 7-А Матвійчук М.О.
3. Повх Анна Укр. мова та література 7-А Матвійчук М.О.
4. Місюрук Христина Укр. мова та література 8-А Ковальчук М.О.
5. Пархоменко Катерина Укр. мова та література 8-А Ковальчук М.О.
6. Синя Тетяна Укр. мова та література 9-Б Куденьчук Л.А.
7. Пархоменко Вікторія Укр. мова та література 9-А Царюченко В.В.
8. Поліщук Анна Укр. мова та література 10 Куденьчук Л.А.
9. Гайда Валерія Укр. мова та література 10 Куденьчук Л.А.
10. Демчук Вікторія Укр. мова та література 10 Куденьчук Л.А.
11. Омельчук Катерина Укр. мова та література 11 Янчинська Н.В.
12. Кочкіна Ірина Укр. мова та література 11 Ковальчук М.О.
13. Зайчик Ілля Математика 6-Б Гузар Л.М.
14. Денисюк Марк Математика 6-Б Гузар Л.М.
15. Шумік Никита Математика 6-А Зелінська Л.М.
16. Зелінська Софія Математика 7-Б Гузар Л.М.
17. Костів Павло Математика 7-Б Гузар Л.М.
18. Кобзар Владислав Математика 8-Б Романюк В.Є.
19. Пархоменко Катерина Математика 8-А Романюк В.Є.
20. Пархоменко Вікторія Математика 9-А Яручик С.І.
21. Синя Тетяна Математика 9-Б Яручик С.І.
22. Гнатченко Максим Математика 10 Романюк В.Є.
23. Римчук Ірина Математика 10 Романюк В.Є.
24. Собіпан Вікторія Математика 11 Гузар Л.М.
25. Кузавка Віктор Математика 11 Гузар Л.М.
26. Рябко Вікторія Біологія 8-А Демчук М.В.
27. Носко Вікторія Біологія 8-А Демчук М.В.
28. Глушко Анастасія Біологія 8-Б Демчук М.В.
29. Гапонюк Ангеліна Біологія 8-Б Демчук М.В.
30. Сахнюк Дарина Біологія 9-А Демчук М.В.
31. Поліщук Анна Біологія 10 Демчук М.В.
32. Гайда Валерія Біологія 10 Демчук М.В.
33. Бродосюк Богдана Біологія 11 Демчук М.В.
34. Ракусь Магдалена Біологія 11 Демчук М.В.
35. Місюрук Христина Англ.мова 8-А Павлюк Т.В.
36. Глушко Анастасія Англ.мова 8-Б Павлюк Т.В.
37. Проскуріна Дарина Англ.мова 9-А Кожан Т.О.
38. Сахнюк Дарина Англ.мова 9-А Кожан Т.О.
39. Гайда Валерія Англ. мова 10 Павлюк Т.В.
40. Римчук Ірина Англ. мова 10 Павлюк Т.В.
41. Бродосюк Богдана Англ. мова 11 Грубізна І.Ф.
42. Омельчук Катерина Англ. мова 11 Грубізна І.Ф.
43. Мошкевич Вікторія Німецька мова 8-А Аршулік Т.П.
44. Місюрук Христина Німецька мова 8-А Аршулік Т.П.
45. Одарчук Анна Німецька мова 8-А Аршулік Т.П.
46. Ляшук Ірина Німецька мова 9-Б Аршулік Т.П.
47. Синя Тетяна Німецька мова 9-Б Аршулік Т.П.
48. Сахнюк Дарина Німецька мова 9-А Аршулік Т.П.
49. Гайда Валерія Німецька мова 10 Сасовська Н.М.
50. Омельчук Катерина Німецька мова 11 Аршулік Т.П.
51. Бродосюк Богдана Німецька мова 11 Аршулік Т.П.
52. Шварцкоп Вікторія Німецька мова 11 Аршулік Т.П.
53. Сахнюк Дарина Російська мова і література 9-А Гресь Л.В.
54. Пархоменко Катерина Історія 8-А Демкова С.Є.
55. Пархоменко Вікторія Історія 9-А Павлюк Л.В.
56. Римчук Ірина Історія 10 Павлюк Л.В.
57. Шварцкоп Вікторія Історія 11 Павлюк Л.В.
58. Артемюк Світлана Географія 7-А Гошина Л.Я.
59. Повх Анна Географія 7-А Гошина Л.Я.
60. Костів Павло Географія 7-Б Гошина Л.Я.
61. Панас Антоніна Географія 8-Б Гошина Л.Я.
62. Федчук Тамара Географія 8-А Гошина Л.Я.
63. Пархоменко Катерина Географія 8-А Гошина Л.Я.
64. Глушко Анастасія Географія 8-Б Гошина Л.Я.
65. Пархоменко Вікторія Географія 9-А Гошина Л.Я.
66. Римарчук Соломія Географія 9-А Гошина Л.Я.
67. Марчук Нікіта Географія 9-А Гошина Л.Я.
68. Римчук Ірина Географія 10 Гошина Л.Я.
69. Поліщук Анна Географія 10 Гошина Л.Я.
70. Гнатченко Максим Географія 10 Гошина Л.Я.
71. Мошерова Дарина Географія 11 Гошина Л.Я.
72. Горисюк Аліна Географія 11 Гошина Л.Я.
73. Тимощук Василь Фізика 7-А Пігрух С.В.
74. Рябко Анжела Фізика 7-А Пігрух С.В.
75. Мельничук Владислава Фізика 7-Б Пігрух С.В.
76. Дігалевич Іван Фізика 7-Б Пігрух С.В.
77. Сомик Даніела Фізика 7-Б Пігрух С.В.
78. Гапонюк Ангеліна Фізика 8-Б Кучер П.С.
79. Рябко Вікторія Фізика 8-А Кучер П.С.
80. Глушко Анастасія Фізика 8-Б Кучер П.С.
81. Шварцкоп Ірина Фізика 8-Б Пігрух С.В.
82. Ляшук Ірина Фізика 8-Б Пігрух С.В.
83. Пархоменко Вікторія Фізика 8-А Пігрух С.В.
84. Римчук Ірина Фізика 10 Пігрух С.В.
85. Гнатченко Максим Фізика 10 Пігрух С.В.
86. Яручик Тетяна Фізика 11 Пігрух С.В.
87. Собіпан Вікторія Фізика 11 Пігрух С.В.
88. Ракусь Магдалена Фізика 11 Пігрух С.В.
89. Кочкіна Ірина Астрономія 11 Пігрух С.В.
90. Бурачук Максим Астрономія 11 Пігрух С.В.
91. Яручик Тетяна Астрономія 11 Пігрух С.В.
92. Пархоменко Катерина Хімія 8-А Новосад В.О.
93. Носко Вікторія Хімія 8-А Новосад В.О.
94. Синя Тетяна Хімія 9-Б Новосад В.О.
95. Пархоменко Вікторія Хімія 9-А Новосад В.О.
96. Римчук Ірина Хімія 10 Новосад В.О.
97. Демчук Вікторія Хімія 10 Новосад В.О.
98. Мошерова Дарина Хімія 11 Новосад В.О.
99. Омельчук Катерина Хімія 11 Новосад В.О.
100. Мордасов Станіслав Інформаційні технології 8-А Тананайко О.Г.
101. Синя Тетяна Інформаційні технології 9-Б Тананайко О.Г.
102. Гнатченко Максим Інформаційні технології 10 Кадушкіна Т.П.
103. Кузавка Віктор Інформаційні технології 11 Кадушкіна Т.П.
104. Шварцкоп Вікторія Економіка 11 Репенко Р.Ф.
105. Омельчук Катерина Правознавство 11 Яблонський Ю.М.
106. Демчук Вікторія Правознавство 10 Яблонський Ю.М.
107. Римчук Ірина Правознавство 10 Яблонський Ю.М.
108. Синя Тетяна Правознавство 9-Б Яблонський Ю.М.
109. Пархоменко Вікторія Правознавство 9-А Яблонський Ю.М.
110. Кузавка Віктор Інформатика 11 Кадушкіна Т.П.
111. Гнатченко Максим Інформатика 10 Кадушкіна Т.П.
112. Римчук Ірина Інформатика 10 Кадушкіна Т.П.
113. Пархоменко Вікторія Трудове навчання 9 Шрай З.С.
114. Гайда Валерія Трудове навчання 10 Шрай З.С.
115. Ходзінський Василь Трудове навчання 11 Жук В.О.
116. Вербюк Богдан Трудове навчання 9 Жук В.О.
117. Демчук Вікторія Екологія 10 Демчук М.В.
118. Бродосюк Богдана Екологія 11 Демчук М.В.

2016-2017 навчальний рік

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ У 2016-2017 Н.Р.

№ з/п Прізвище та ім’я учнів Клас Предмет Вчитель Рівень Місце
1 Ткачук Ірина 11-А Шевченка Матвійчук М.О. районний 1
2 Синя Тетяна 8-Б Інформац. технології Тананайко О.Г. районна 1
3 Зайчик Владислав 11-А Інформац. технології Тананайко О.Г. районна 1
4 Гнатченко Максим 9-А Інформац. технології Кадушкіна Т.П. районна 1
5 Трофімчук Анна 11-А Інформац. технології Кадушкіна Т.П. районна 2
6 Поліщук Анна 9-А Рос.мова Степанюк В.В. районна 2
7 Грідель Марина 9-А Рос.мова Степанюк В.В. районна 3
8 Омельчук Катерина 10-А географія Гошина Л.Я. районна 2
9 Бродосюк Мирослава 11-А географія Гошина Л.Я. районна 1
10 Пархоменко Вікторія 8-А географія Гошина Л.Я. районна 1
11 Мордасов Станіслав 7-А Інформац. технології Віжевський Т.В. районна 3
12 Гнатченко Максим 9-А Інформатика Кадушкіна Т.П. районна 1
13 Римчук Ірина 9-А Інформатика Тананайко О.Г. районна 2
14 Мельник Сергій 9-А Інформатика Тананайко О.Г. районна 3
15 Хомич Олександр 11-А Інфо%
Кiлькiсть переглядiв: 928

Коментарi

  • Олена Тананайко

    2014-02-16 20:53:48

    Учні Нашої ШКОЛИ - просто РОЗУМАХИ!!!!!......

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.