FacebookПідписатися на RSS

Дії населення у випадку загрози проведення бойових дій

- При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. При появі військових або спеціальної техніки на вулицях або в околицях міста, увімкніть радіомовлення або телевізор. Зв'яжіться по телефону зі своїми рідними і близькими та узгодьте дії, дітей потрібно утримати в помешканнях.

- Під час евакуації з місця проживання потрібно взяти з собою документи (у кожного члена сімї вони повинні бути в кишені, а не в сумці або машині), запас продуктів харчування, ліки в аптечку, найнеобхідніший одяг та речі.

- Не беріть з собою будь-які знаки військової відмінності або уніформу.

- Під час пересування по місту, де перебувають військові, необхідно підкорятися вимогам військової автоінспекції та патрулів.

Не намагатися їх переконати їх у своїй правоті в спірному питанні, будьте терплячими і лояльними, враховуйте напружену ситуацію, роздратування і втому військових.

- Якщо у Вашу квартиру чи будинок увійшли військові, краще з ними не сперечатися, а піти з помешкання.

- Якщо перестрілка на вулиці, необхідно сховатися в ванній кімнаті і лягти на підлогу або у ванну. - Якщо внаслідок бойових дій в помешканні почалася пожежа, квартиру необхідно негайно покинути, закрити за собою двері і вийти на сходовий майданчик, де сховатися подалі від вікон.

- Якщо Ви потрапили під артилерійський обстріл на вулиці, потрібно відразу ж лягти на землю і знайти укриття. Укриттям може стати підземний перехід, виступ будівлі, кам‘яні сходи, фонтан, пам’ятник, чавунна основа ліхтарного стовпа, цегляний стовп забору, канава, навіть бетонна урна або бордюрний камінь. У такому випадку небезпечно бігти - стріляючі можуть прийняти Вас за супротивника.

- Якщо під час обстрілу Ви перебували в автотранспорті – негайно залиште його і знайдіть заглиблене укриття.

- Якщо Ви опинились під завалом – періодично подавайте звукові сигнали.

/Files/images/Цивільна оборона.jpgМатеріали до виховної години


Поведінка з незнайомими людьми


Профілактика харчових отруєнь


Дії населення під час надзвичайних ситуацій


Деякі поради щодо дій в екстремальних умовах


Небезпечні ситуації в школі. Пожежа. План евакуації

Причини виникнення пожеж та засоби боротьби з ними


Кiлькiсть переглядiв: 926

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.