FacebookПідписатися на RSS

НОРМАТИВНА БАЗА АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ


Орієнтовні вимоги до оформлення методичних розробок вчителів

Рамка безперервного професійного розвитку вчителів

/Files/images/Ramka-2.jpg.pagespeed.ce._Vw24LaV_K.jpg Британська Рада в Україні та Міністерство освіти і науки України розробили Програму та уклали курс «Післядипломна педагогічна освіта вчителів іноземних мов» (2012). Програма містить Рамку безперервного професійного вдосконалення вчителів іноземних мов (далі Рамка), що описує професійну поведінку вчителів різних кваліфікаційних категорій.

​Використання Рамки у процесі підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов України продемонструвало потенціал для розширення її функцій та сфер застосування.

З метою використання Рамки для вчителів усіх предметів її укладачі удосконалили, доповнили документ та зробили його універсальним.

​Рамка визначає підходи до створення стандартів вищої педагогічної освіти та напрями безперервного професійного розвитку вчителів. Вона є основою для розробки концепції педагогічної освіти, положень про атестацію та сертифікацію вчителів, положення про післядипломну педагогічну освіту та інших нормативно-правових документів.

Рамка покликана полегшити роботу освітян у визначенні професійної майстерності вчителів, забезпечити прозорість та об’єктивність атестації, а також інших заходів, що стосуються діяльності педагогічних працівників, адміністрацій навчальних закладів, працівників органів управління освітою, методичних служб.

​Рамка є орієнтиром для створення інноваційних моделей професійного розвитку вчителів. Вона визначає зміст професійної діяльності вчителів нової української школи та інтегрує підходи до оцінювання результатів їхньої роботи.

Завантажити документ "Рамка безперервного професійного розвитку вчителів"

Кiлькiсть переглядiв: 1583