FacebookПідписатися на RSS

До послуг учнів ліцею: 11 класних кімнат початкових класів, 15 навчальних кабінетів та 3 класні кімнати для організації освітнього процесу учнів базової та старшої школи, кабінети інформатики, музики, кабінети трудового навчання, кабінети для здійснення поділів при вивченні української, англійської та німецької мов, актова та спортивна зали, бібліотека. У закладі функціонують психолого-соціологічна та методична служби, створена інклюзивно-ресурсна кімната.

Матеріальна база закладу покращується щороку.

До послуг учнів та педагогів 62 робочих комп’ютеризованих місця:

- 2 комп’ютерних класи із 32 робочими станціями;

- комп’ютеризовані робочі місця адміністрації закладу - 4 ноутбуки;

- комп’ютеризовані робочі місця: соціального педагога, педагога-організатора, логопеда, бібліотекаря, психолога; актова зала;

- усі 11 класів початкової школи оснащені комп’ютеризованим місцем;

- навчальні предметні кабінети доукомплектовані комп’ютерною технікою, зокрема: кабінети музики, біології, німецької мови, фізичної культури, обслуговуючої праці;

всі комп’ютери підключені до мережі Інтернет, наявні точки доступу безпровідникової мережі Wi-Fi.

Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці є одним із пріоритетних напрямків роботи ліцею. Однією з важливих умов для освітнього процесу є безпечне та комфортне освітнє середовище. Територія закладу огороджена. Спортивний майданчик, навчальні та ігрові зони - безпечні для дітей та дорослих. Профілактична робота з попередження травматизму ведеться на належному рівні. Учні та вчителі обізнані з вимогами охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правилами поведінки в умовах надзвичайних ситуацій і дотримуються їх. Для цього проводився тиждень безпеки дорожнього руху, відпрацьовуються дії у разі надзвичайних ситуацій, запрошувалися спеціалісти для бесід з учнями, систематично проводяться інструктажі, тощо.
Велика увага приділяється щодо дотримання санітарно-гігієнічного стану в закладі. Постійно в кабінетах дотримується температурний режим. Обладнання більшості навчальних кабінетів дозволяє гнучко використовувати простір під час освітнього процесу. Рівень освітлення відповідає нормативним вимогам. Необхідно зазначити, що вчителі проводять профілактичну роботу щодо дотримання гігієнічних норм, бесіди з учнями щодо важливості дотримання таких норм, на уроках біології та основ здоров’я з питань гігієни проходить актуалізація знань. Більшість представників шкільної спільноти зазначають, що в закладі перебувати комфортно.
Якісне і здорове харчування дітей – одна із умов здоров’я, розвитку та успішного навчання дітей. В закладі підтримується належний матеріально-технічний стан харчоблоку та їдальні, який, звичайно, постійно потребує коштів для покращення. В приміщеннях, де готується їжа, дотримуються санітарно-гігієнічні вимоги. Медичною сестрою школи та адміністрацією ведеться щоденний контроль за фактичним виконанням меню, за якістю продуктів, що надходять до їдальні, умовами їх зберігання, дотриманням термінів реалізації, дотриманням технології виготовлення страв, дотриманням санітарно-протиепідемічного режиму на харчоблоці, проходженням обов’язкових медичних оглядів працівниками харчоблоку.

Кiлькiсть переглядiв: 336