FacebookПідписатися на RSS

Наукове товариство „ЕВРИКА” створене при Рожищенському НВК №4 з метою забезпечення інтелектуального і духовного розвитку учнів, розширення їх світогляду, пізнавальної діяльності та творчих здібностей, залучення до науково-дослідницької, навчально-дослідницької, пошукової діяльності під керівництвом вчителів та інших спеціалістів та сприяння самовизначенню в майбутній професії.

Наукове товариство є самостійним формуванням, яке об’єднує учнів школи, здатних до наукового пошуку, зацікавлених у підвищенні свого інтелектуального та культурного рівнів, котрі бажають поглибити знання як з окремих предметів, так і в галузі сучасних наукових знань.

Структура наукового товариства

Візитна картка "Еврика"

Презентація "Еврика"


Учні Рожищенського НВК №4 торують шлях до науки

/Files/images/Юні дослідники НВК №4 1.jpgПризери обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в 2013 роціЦей навчальний рік став особливо значущим для тих учнів, які займаються науковою діяльністю. Адже Волинська обласна Мала академія наук відзначила ювілей – 20-річчя свого заснування, з нагоди чого відбулася обласна науково-практична конференція «Волинь у наукових дослідженнях слухачів МАН», де юні талановиті волиняни представили свої наукові проекти та доробки, в числі яких поділилася результатами своїх досліджень і випускниця нашої школи Яна Ковальчук. А 17 лютого 2013 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У ювілейному ХХ обласному конкурсі-захисті взяли участь шестеро учнів нашого НВК, де представили свої власні наукові доробки у трьох відділеннях: філології та мистецтвознавства, хімії та біології, математики. Всі шестеро учасників повернулися із Луцька переможцями. Високі знання та вміння подати результати своїх досліджень під час конкурсу продемонстрували наші учениці – Ковальчук Яна та Войтович Соломія, які стали призерами обласного конкурсу-захисту у секціях української літератури та журналістики відповідно. А їх наставником у написанні робіт була вчитель української мови та літератури НВК Віта Царюченко. Члени журі конкурсу відзначили за наполегливість і продуктивну науково-дослідницьку діяльність учнів нашої школи, які захищали роботи природничо-математичного напряму: ученицю 10 класу Шванц Марію, робота якої з біології людини посіла ІІ місце, десятикласницю Панасюк Ангеліну, яка захищала свою роботу на секції медицина і отримала ІІІ-ій результат, випускника школи Володимира Ткачука, який зайняв ІІІ місце, представляючи свої дослідження в секції математика. А наставниками у написанні робіт учнями були професор кафедри фізіології людини і тварин СНУ імені Лесі Українки С.Є. Швайко та доцент кафедри диференціальних рівнянь і математичної фізики СНУ П.Й. Миронюк, які керують природничими і математичними секціями у нашій школі. Ще одна учениця нашого НВК - одинадцятикласниця Куденчук Іванна, яка відвідувала заняття секції мистецтвознавства при Волинській обласній Малій академії наук у місті Луцьку, теж зайняла призове третє місце у цьому ж конкурсі.

Попереду в учнів - відповідальні місяці навчання, для випускників - це здача державної підсумкової атестації, проходження зовнішнього незалежного тестування з обраних предметів, і, звичайно, продовження навчання для здобуття професії. То ж бажаємо Вам, діти, успіхів у всіх цих нелегких випробуваннях. Хай отримані вами знання і результати досліджень стануть у пригоді у професійному самовизначенні і спонукають Вас до нових, більш важливих наукових відкриттів.


ВІТАЄМО переможців та призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:

ученицю 11-А класу Шванц Марію

із зайнятим І місцем у секції «Біологія людини»;

ученицю 11-А класу Войтович Соломію

із зайнятим І місцем у секції «Філософія»

та ІІ місцем у секції «Журналістика»;

ученицю 9-А класу Ляшук Іванну

із зайнятим ІІ місцем у секції «Прикладна математика»

та їх наукових керівників.Кiлькiсть переглядiв: 1184