FacebookПідписатися на RSS

Про прийом дітей до 1 класу в 2020-2021 н.р.

Відповідно до ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затверджених наказом МОН України №367 від 16.04.2018 року, та у зв’язку з запровадженням карантину по всій території України, на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»

1. Прийом заяв до 1 класу 2020-2021 н.р. буде проводитися онлайн: заяви подавати на електронну пошту ліцею nvk-4@ukr.net з 9.00 год з 27 квітня по 31 травня 2020 року.
2. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються.
3. Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу директора ліцею, що видається на підставі заяви одного з батьків. До заяви додаються:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документу).

- оригінал, або копія медичної довідки за формою №086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (Наказ МОЗ України №682 від 16 серпня 2010 року).

- у разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.

4. Відповідальність за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до ліцею, несе особа, яка їх подає.
5. Після зарахування усіх дітей до ліцею їх розподіл між класами відбувається в межах нормативу наповнюваності та з урахуванням дати подачі заяви.
6. У випадку, якщо станом на 1 червня кількість поданих заяв про зарахування перевищує кількість місць у перших класах, то зарахування відбувається на підставі розділу ІІ пункту 3 «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».
7. Зразок заяви:

/Files/images/2019-2010/rizdvo/Записати.PNG

Кiлькiсть переглядiв: 277

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.